Hesap çaldığınız zaman yapmanız gerekenler

Herkese, Selam ben Techno Brain Bugün sizlere Hesap çaldığınız zaman yapmanız gerekenleri anlatacağım

Hesap çaldığınız zaman yapmanız gerekenler

Dikkat! Burada Sadece Sizin Güvenliğiniz Açısın'dan Bilgi Veriyoruz Herhangi Bir Sorun'da Sorumluluk Bize Ait Değildir.

Instagram hesap hack'lediginiz zaman yapmaniz gerekenler:

Bu adimlari basarili bir sekilde bitirirseniz hesap artik tamamen elinizdedir.

1- Bu adimi hatirlarsaniz önceki konumdada söylemistim.Hesabi diyelimki öglen veya da aksam saatlerinde düsürdük,hesaba giris yapmayiniz,geç saatleri özellikle 00:00'dan sonrayi bekleyerek hesaba giris yapiniz.

2- Simdi ise artik hesabimiza giris yapabiliriz,hesaba giris yapmak için süpheli geçmelisiniz,süpheli geçmenin yolunu ise sizlere daha önceki konumda anlatmistim,buradan (https://bit.ly/2yEWmXy) tiklayarak gidebilirsiniz.

3- Hesabimiza basarili bir sekilde giris yaptigimizdan sonra kontrol etmeliyiz.Ayarlardan bagli hesaplar kismina gidiniz.Hesabimiz Facebook veyada Twitter gibi platformlara bagliysa çikis yapiniz ve kendi Facebook/Twitter hesaplariniz ile oturum açiniz.

4- Baska platformlarla baglantimizi kestikten sonra hesabimizi gizliye aliyoruz,eger hesap içerik üreticisi ise kisisel hesaba geçis yaparak hesabimizi ayni sekilde gizliye aliyoruz.

5- Bunlari yaptiktan sonra kisisel bilgiler kismina gidiyoruz,eger hesapta karsi tarafin hem numarasi hemde mail adresi kayitliysa ilk önce numarasini degistiriyoruz ve onayliyoruz.Kendi numaranizi veyada sahte numaranizi girebilirsiniz. ( sahte numara çekmeyi ögrenmek için buraya (https://bit.ly/3cDHhnE) tiklayiniz. )

6- Numaramizi da degistirdigimize göre bu sefer hesaptan mail adresini degistiriyoruz.Bunu yaptiktan sonra kurbanimizin Mail adresine " Mail adresiniz hesaptan kaldirildi " diye uyari gönderilecektir.Mail adresini degistirdikten sonra hizli bir sekilde hesabin sifresini degistiriyoruz.

7- Mail adresini kaldirdik ve hesabin sifresini degistik.Bunlari yaptiktan sonra hesabin biografi'sini ve profil fotografini kaldiriyoruz veya da degistiriyoruz.Kullanici adi'ni ise mutlaka degistiriniz.

8- Bu 7 adimi basarili bir sekilde bitirdikten sonra Google üzerinden instagram'a gidiniz.Düsürdügün hesapla giris yapiniz ve hesabinizi geçici olarak kapatiniz.Profili düzenle kismindan ulasabilirsiniz.

(hesabiniz ne kadar uzun süre dondurulmus olarak kalirsa o kadar iyi sonuç alirsiniz,örn: 3-4 gün yeterlidir.)

9- Aradan biraz süre geçtigi zaman artik cihazinizdan yeniden hesabiniza giris yaparak aktiflestirebilirsiniz.Hesap artik tamamen sizin elinizde olacaktir.Eger hesaba giris yaparken sizden hesap sahibi onayi istenilirse burdan( https://bit.ly/2yDNd16 ) kurucu geçme konu'ma göz atabilirsiniz.

okudugunuz için tesekkürler.

Bu arsiv tamamen ücretsizdir ve bana aittir.

Dikkat! Burada Sadece Sizin Güvenliğiniz Açısın'dan Bilgi Veriyoruz Herhangi Bir Sorun'da Sorumluluk Bize Ait Değildir.