Kapanan whatsapp hesabını açma

Daha fazlası için lütfen bizi önerin.

Kapanan whatsapp hesabını açma

support@whatsapp.com 'a mail atıyoruz kendi bilgileriniz ile doldurun

 

~ Merhaba WhatsApp,

 

 

• Yaklaşık 1 aydır numaram kullanıma kapalı ve bu durum benim canımı çok sıkmaya başladı bu duruma artık bir son vermenizi arz ve rica ediyorum.

 

 

• Numaramda yaklaşık 1 ay boyunca durdum ve aktif bir şekilde kullandım 1 aydan önce çok defa yasaklanmıştı ve ben size ulaşarak size mail atarak her defasında yasağı kaldırttım.

 

 

• Fakat bundan 1 ay önceye kadar numaramda hiçbir problem yokken yasaklanmamışken ben whatsappı normal ve düzgün bir şekilde kullanıyordum ve kimseye tanıtım amaçlı mesaj gönderip kimseyi rahatsız etmedim.

 

 

• Ve sizin orjinal whatsapp uygulamanızdan başka hiçbir uygulama kullanmadım benim whatsapp yasaklanma süreçlerime bakar iseniz benim numaram yaklaşık 2 senedir defarca kapanıyor ve ben bu durumdan bıkmış bulunmaktayım.

 

 

• Kullanıcılarınız sizin otomatik sistemleriniz yüzünden whatsapp uygulamasından soğuyor ve birdaha giriş yapmamak istiyor çünkü bir yasaklama 2 kere bilemedin 3 kere koyulur ama siz bu işlemleri otomatik sistemleriniz sayesinde defalarca bir kullanıcıya yaşatıyorsunuz

 

 

• Bu durum nereye kadar böyle devam edecek insanların moralini bozup canını sıkmaya nereye kadar daha devam edeceksiniz eğer bu satırlarımı "TÜRK" bir Whatsapp moderatörleri okuyorsa allah rızası için benim numaram ile ilgilensin ben bu durumdan bıkmış bulunmaktayım

 

 

• Dediğim gibi bu durumu 2 seneden beri yaşıyorum ve artık sonlanmasını istiyorum aile ve iş arkadaşlarım whatsapp uygulamasında yani numaramın içinde iş görüşmelerimi oradan sağlıyorum bunlar sizin başınıza gelse ne hissederdiniz whatsapp destek ekibi bana bunu söyleyin sadece.

 

 

• Size defalarca mail attım ulaştım ama siz her defasında bana numaram ile ilgilenilecek dediniz fakat olumlu ve kalıcı bir sonuç hiçbir zaman siz tarafından bana gelmedi cidden bunu bir Türk abim ablam veya kardeşim veya babam yaşındaki bir insan okuyorsa allahın rızası için yardım etsin bu satırları gecenin 5'inde sizlere yazıyorum çünkü moral bozukluğundan can sıkıntısından uyuyamadım.

 

 

• 1 aydır whatsappa erişimim yok ve siz bana hala mailimle ilgilenilecek cevabı veriyorsunuz size yazıklar olsun koskoca milyarlık bir dev şirketsiniz ve bu otomatik sistemleriniz yüzünden insanlar bu duruma giriyor size artık küfür mü edilmesinden hoşlanıyorsunuz ben bir gram birşey anlamadım sizin yaptığınız saçmalık ya benim numaramdaki yasağı kaldırın yada numaramı bir daha hiçbir şekilde kullanıma açmayın çocuk oyuncağı gibi insanlarla oynamaktan vazgeçin bana gelen mailleri ezberledim artık ne diyeceğinizi önceden tahmin edebiliyorum.

 

 

• Bu satırlarımı türk bir moderatör okuyorsa benim halimden anlasın ve bana yardımcı olsun dediğim gibi sizin yaptıklarınız yüzünden bu duruma giriyoruz ve bu durum bizi içten etkiliyor. Numaramdaki Yasağı "KALDIRIN."

 

 

~ Numara ; +

 

 

~ Kullandığım Operatör :

 

 

~ Telefon Markam :

 

 

~ `Saygılarımla arz ve rica ediyorum numaramdaki yasağı kaldırın şimdiden Teşekkürler Whatsapp Moderatörleri.