Son Dakika! Üyeler şokta, Thodex Battımı! İkinci Çiftlik Bank Vakası Mı? Thodex CEO’su Yurt Dışına Kaçtı! Mağdurlar Ne Yapmalı?

Yerli kripto para borsası Thodex'de korkulan senaryo yavaş yavaş gerçekleşiyor.

Son Dakika! Üyeler şokta, Thodex Battımı! İkinci Çiftlik Bank Vakası Mı? Thodex CEO’su Yurt Dışına Kaçtı! Mağdurlar Ne Yapmalı?

Bir süredir yatırımcıların çekim taleplerini yerine getirmeyen ve farklı bahaneler ile oyalayan yerli kripto para borsası Thodex’de beklenen korku yavaş yavaş gerçekleşiyor.

Borsanın twitter hesabından yaptığı açıklamada ki tutarsızlıklar bir yana borsa CEO’su Faruk Fatih Özer’in sosyal medya hesaplarını kapatarak ve hiçbir açıklama yapmaması yatırımcılar da “ikinci çiftlik bank” vakası yorumlarına neden oldu.

Sizce? Yorumlara Bekliyoruz.

Paylaşımlarından konuyu yakından takip ettiği ve bu konuda mağdur müvekkilleri olduğu anlaşılan Av. Oğuz Evren Kılıç Thodex olayındaki son durum ile ilgili bilgi vererek yatırımcılara ne yapmaları gerektiğini konusunda yol gösterdi.

Kılıç, bugün akşam saatlerinde Thodex isimli kripto para borsasının sâhibi olan Koineks A.Ş. şirketi yetkilileri hakkında suç duyurusunda bulunduklarını ve yurt dışına çıkış yasağı ile şirket hesaplarına el koyma talep ettiklerini belirtti.

Ancak,

Kısa bir süre önce paylaşımda bulunan Kılıç, şirket CEO’su Faruk Fatih Özer’in dün itibariyle İstanbul Havalimanı’ndan yurt dışına çıkış yaptığını tespit ettiklerini ifade etti.

Herkese sabır diliyoruz.